Inteligentní domácnost

Inteligentní domácnost pro dům či byt Vám poskytuje pohodlí, komfort a jednoduché ovládání domácnosti a to vše i na dálku pomocí telefonu nebo tabletu.

Systém chytrého domu pracuje samostatně aniž by jste o něm věděli  i ve Vaší nepřítomnosti, což snižuje náklady na provoz domácnosti.

Naše společnost je certifikovaným partnerem  systémů Control4 a Fibaro.

Control4 nabízí díky sladění systémů a prvků, které používáte každý den, komplexní řešení na poli chytrých domů. Integrací světel, multimédií, alarmu, teploty a chlatení. Control4 Vám nabídne osobitý zážitek, který navíc maximálně zvyšuje úspory, pohodlí a duševní pohodu obyvatel domu. Začněte třeba v malém pouze se svým obývacím pokojem nebo domácím kinem nebo rovnou celým domem. Control4 je postaven tak, aby se vám kdykoli přizpůsobil.

Fibaro je bezdrátové, stylové a dostupné řešení domácí automatizace, ovládání a sledování stavů. Jde o kvalitní evropský produkt, díky němuž se zařízení ve vašem domě promění v systém s vlastní inteligencí bez nutnosti komplikovaných zásahů do stávájící elektroinstalace.

Rádi Vám poradíme od plánování až po realizaci Vašeho projektu. Kontaktuje nás, nebo rovnou navštivte Showroom v Havlíčkově Brodě.

 

© Copyright Electro Enterprises a.s. Všechna práva vyhrazena. Jihlavská 916, Havlíčkův Brod 580 01, Czech Republic

Webdesign   Redakční systém