Výroba rozvaděčů

Hlavní činností firmy Electro Enterprises a.s. jsou  zámečnické konstrukce a rozvaděče nízkého napětí do Un= 1000V, In= 4000A, Ik= 100kA, IP= 65

Průmyslové rozvaděče   

Průmyslové rozvaděče se používají na různých místech, zejména tam, kde je potřeba spolehlivé dodávky elektrické energie, jako jsou průmyslové a výrobní haly, rozvodny, nákupní centra, vzdělávací zařízení, energetická a datová centra apod. Používají se v automobilovém, strojním, stavebním nebo chemickém průmyslu.

Rozvaděče MaR a ASŘ  

Rozvaděče MaR a ASŘ jsou určené pro měření a regulaci a automatizované systémy řízení. Tyto rozvaděče a jejich části vyrábíme v celém spektru možného použití dle přání a požadavků zákazníků včetně řídicích systémů jako je např. Allen Bradley, Omron, Siemens, atd .

Zásuvkové skříně  

Zásuvkové skříně jsou určeny pro rozvody elektrické energie ve výrobních provozech, dílnách, garážích, apod.  Umístit je lze ve vnitřním i venkovním prostoru na nebo pod omítku.  Vyrábíme je v několika typizovaných řadách se zásuvkami 24V, 230V, 400V. Skříně dodáváme v plastovém polykarbonovém provedení v krytí IP44, popř. vyšším.

Elektroměrové rozvodnice   

Elektroměrové rozvodnice slouží k hlavnímu jištění a měření odběru elektrické energie v domácnostech, kancelářích a veškerých průmyslových budovách.  Vyrábíme jedno či třífázové elektroměrové rozvodnice dle požadavků zákazníka s možností přípravy pro sazební spínání (HDO) a také s možností vybrat si provedení pro umístění jednoho nebo více elektroměrů do zdi nebo na zeď.

Staveništní rozvaděče

Staveništní rozvaděče jsou určeny pro použití na staveništích.  Využívají se pro potřeby stavby rodinných domů a jiných budov, dostavby, montáže, demolice budov apod. Dočasně nahrazují rozvody elektrické energie v objektech nebo třeba i stavebních buňkách a umožňují připojení dočasného osvětlení, elektrického nářadí či drobných strojů a zařízení. 

 

© Copyright Electro Enterprises a.s. Všechna práva vyhrazena. Jihlavská 916, Havlíčkův Brod 580 01, Czech Republic

Webdesign   Redakční systém