O nás

Společnost Electro Enterprises a.s. je na českém stavebním trhu od roku 2013. Naše provozovna se nachází v Havlíčkově Brodě na Vysočině.

Zabýváme se komplexními dodávkami elektroinstalací. Našimi dalšími činnostmi je tvorba dokumentací ve všech stupních, realizace a výroba rozvaděčů, servisní a projekční činnost nebo také záruční a pozáruční servis a revize.

Firma Electro Enterprises a.s. má pět samostatných výrobních středisek:  výroba rozvaděčů, servis, projekce, realizace a měření a regulace, k tomu přiléhají dva správní úseky obchod a správa.

Středisko obchodu se zabývá zpracováním cenových nabídek a vyhledávání obchodních příležitostí. Středisko správy se zaměřuje na vlastní chod společnosti jako je ekonomika, účetnictví, asistenční služby nebo správa IT. Co se týče výrobních středisek každé z nich má své vlastní portfolium služeb a výrobků, přičemž na zakázkách, které přesahují jejich rámec,  spolu vzájmně spolupracují a vystupují jako jeden celek.

V oblasti elektroinstalací se zaměřujeme zejména na silnoproudé instalace NN, slaboproudé instalace, měření a regulace v budovách a technologických celcích a výroba rozvaděčů NN do 4000A.

Ve všech těchto oborech Vám nabízíme komplexní služby od konzultačního, technického a cenového servisu přes zhotovení projektu, navržení variantních řešení až po vlastní dodávku, realizaci díla, provedení všech revizí a zkoušek včetně potřebné dokumentace. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

Ve svých řadách máme plně kvalifikované zaměstnance s bohatými zkušenostmi.

Snahou naší společnosti je být stabilní a profesionální, zvládáme výrobní, řídící i kontrolní procesy.

Jsme tu pro Vás, našim prvotním cílem je být prvotřídním partnerem pro uskutečnění Vašich cílů.

 

© Copyright Electro Enterprises a.s. Všechna práva vyhrazena. Jihlavská 916, Havlíčkův Brod 580 01, Czech Republic

Webdesign   Redakční systém